Interneta ziedu veikala "Rozentāli lietošanas noteikumi"

Ziedu veikals

Interneta veikals "Rozentāli" ir publiski pieejama interneta vietne, kas paredzēta ziedu, dāvanu un citu preču, pakalpojumu iegādei internetā, ziedu veikals piejams interneta adresēs www.rozentali.lv, ziedi.rozentali.lv.

Ziedu veikala pārvalde

Vietnes pārvaldnieks un pieejamo pakalpojumu nodrošinātājs ir SIA InEs VNR 40003915858, turpmāk tekstā- operators. Vietnēs www.rozentali.lv, ziedi.rozentali.lv pieejamo pakalpojumu lietošanas noteikumi, nosacījumi un ierobežojumi ir saistoši visiem tās lietotājiem, apmeklētājiem un pakalpojumu saņēmējiem, tāpat kā sankcijas šo noteikumu neievērošanas gadījumā. Vietnes saturs ir SIA InEs intelektuālais īpašums, tā kopēšana, pavairošana un pārpublicēšana bez operatora rakstiskas atļaujas ir aizliegta.

Preču un pakalpojumu pasūtīšana un preču piegāde.

Jebkurš vietņu www.rozentali.lv, ziedi.rozentali.lv apmeklētājs bez ierobežojuma var pasūtīt un apmaksāt vietnē pieejamās preces un pakalpojumus. Ziedu veikals "Rozentāli" veic ziedu piegādi Rīgā pasūtījuma dienā, ja pasūtījums veikts un apmaksāts līdz šās dienas plkst. 16:00, ja pasūtījums veikts un apmaksāts pēc plkst. 16:00, piegāde tiks veikta nākamajā dienā, izņemot svētdienas. Piegādes brīvdienās un citā Jūsu norādītajā laikā jāsaskaņo izmantojot ziedu veikala kontaktu formu vai zvanot uz tālruni  29106580. Vajadzības gadījumā ar Jums sazināsies veikala darbinieks lai precizētu pasūtījuma izpildes detaļas.

Ziedu piegādes pasūtījumu arī iespējams veikt telefoniski zvanot uz tālruni  20220798, šajā gadījumā veikala darbinieks pieņems pasūtījumu telefoniski.

Ziedi vai citas preces tiek piegādātas uz pasūtījumā norādīto adresi pasūtījumā norādītajā piegādes laikā. Precīza pasūtījuma termiņu izpilde iespējama ja tiek veikta savlaicīga pasūtījuma apmaksa, kā arī norādīta precīza piegādes adrese, kontaktālrunis, e-pasts, ārdurvju kodi (ja tādi ir) un cita piegādei nepieciešamā informācija.

Preču piegādes cena Rīgā tiek noteikta 3.50 LVL (trīs lati), preču piegāde ārpus Rīgas pilsētas iespējama tikai atsevišķi vienojoties ar operatoru zvanot pa uz 20220798 vai izmantojot veikala kontaktu formu.

Pasūtījuma apmaksa.

Interneta ziedu veikals Rīgas ziedi nodrošina pasūtījumu apmaksu izmantojot maksājumu kartes VISA, MAESTRO un MASTER CARD, kā arī veicot bankas pārskaitījumu izmantojot AS Swedbank Banklink ātros maksājumus.
Ja pasūtījums veikts telefoniski uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins kura apmaksu varat veikt no jebkuras bankas vai internetbankas.
Ziedu un/vai citu preču, pakalpojumu pasūtījuma apmaksa tiek uzskatīta par veiktu, brīdī kad nauda saņemta SIA InEs norēķinu kontā.

Konfidencialitāte.

Ziedu veikals "Rozentāli" garantē saņemto personas datu apstrādi un uzglabāšanu un neizpaušanu trešajām personām atbilstoši LR likumdošanā noteiktajiem normatīvajiem aktiem.

Saziņa.

Pasūtījumu saņemšanas brīdī saņemtās apmeklētāju/pircēju e-pasta adreses, tālruņu numuri, pasta adreses tiks izmantotas tikai un vienīgi saziņai ar preču, pakalpojumu pasūtītāju un to saņēmēju, kā arī kvalitatīvai pasūtījuma izpildei.

Piekrītot www.rozentali.lv, ziedi.rozentali.lv lietošanas noteikumiem lietotājs piekrīt saņemt aktualitātes un jaunumus par akcijām, izmaiņām, veikala preču klāsta papildinājumiem, ne biežāk, kā reizi 30 dienās.

Strīdi un pretenzijas.

Visi strīdi un pretenzijas tiek risinātas savstarpēju pārrunu ceļā ne vēlāk kā 10(desmit) dienu laikā no pretenzijas saņemšanas dienas, pretenzija iesniedzama rakstiskā veidā.

Ja strīdu neizdodas atrisināt pārrunu ceļā, tas risināms LR tiesā likumdošanā noteiktā kārtībā.


Pirkumu grozs  

Nav preču

Piegāde 0.00 EUR
Kopā 0.00 EUR

Pasūtīt